,,Dzień Języków Europejskich”

DSC00057Dnia 29 września 2014 roku o godz.11.00 odbył się uroczysty Dzień Języków Europejskich. Widzami byli uczniowie klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Występowali uczniowie gimnazjum i klas podstawowych. Organizatorami byli nauczyciele : pani M.Ciemięga , pani A.Rusek i pan M.Torbus . Apel odbył się w celu pokazania , jak bardzo potrzebne są nam Języki Obce w życiu i żeby łatwiej było nam się porozumiewać z innymi . Niektórzy uczniowie śpiewali piosenki i mówili wierszyki . Były różne ciekawe sceny. Najbardziej podobało nam się , gdy wyszedł chłopak i nie umiał porozumieć się z dziewczyną , bo pochodziła z Anglii. Pomógł mu w tym kolega. Na końcu odbyło się jeden z dziesięciu . Ten apel był ciekawy i mamy nadzieję , że jeszcze nie raz będą takie apele oraz będziemy w nich uczestniczyć.

 DSC00074-DSC00058

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>